Hemen Kurumsal Web Site Tasarımı Yaptırın!

Hemen Kurumsal Web Site Tasarımı Yaptırın!

Markanızı belirgin hale getiren ve kullanıcılara markanızın bilinirliğinin arttırılmasında etkili olan kurumsal web sitesi tasarımı ve çözümleriyle dijital ortamda güçlü olabilirsiniz. Firmanızı daha bilinir hale getirerek fiziksel olarak elde etmekte zorlanacağınız bilinirliği hızlı şekilde elde edebilmeniz kurumsal sitelerle mümkündür.

İçindekiler

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi; markanızın 7/24 açık kaldığı, bilinirlik, itibar ve güvenirliliğinizin dijital ortamda gerçekleştirildiği çevrimiçi ortamda yayın yaparak kullanıcılara sizi anlatan, özgün tasarıma sahip sitedir.

Adtorium kurumsal web sitesi yazılımları, işinizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Misyon olarak kendimize şirketinizi rakiplerinizden ayırarak profesyonel ve markanızı öne çıkaran web sitesini sunmayı ediniyoruz. Hazır tasarımları değil tamamen bizim ürettiğimiz ve size özel olacak olan tasarımları üretmekteyiz. Kolay gezinme, dünyanın her yerinden siteye ulaşabilme, harekete geçirici mesajlarla (CTA) kullanıcı deneyimini web sitesinde profesyonelce kullanıyoruz. Kurumsal kimliklerin webdeki yansıması da bu şekilde olabilmektedir. Firma yetkilisi olarak sizin yapmanız gereken tek şey ise eksiklerinizi ve duyulan ihtiyaçları belirleyip bize sunmaktır.

Kurumsal site tasarımı örneği: Samsun - Sinop Veteriner Hekimler Derneği

Web tasarımı yapılmadan önce projelendirme süreci bulunmaktadır ve bu süreçte web tasarımının yapılacağı firma hakkında bilgiler edinilir. Bu bilgiler sonucunda sitenin nasıl olması gerektiği hakkında plan yapılır. Bir bina dikmeden önce o binanın planı nasıl yapılıyorsa, web tasarımı yapmadan önce bir planlama yapılması gerekir.

Başarılı Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

  • Mobil, tablet ve masaüstü sürümlerin profesyonelce tasarlandığı,
  • Site hızının yüksek,
  • Google uyumlu kod alt yapısı olan,
  • Kullanımı kolay,
  • Size ulaşabilecekleri talep, iletişim formları bulunan,
  • Kurumsal mail açılabilen,
  • SEO (arama motoru optimizasyonu) desteği içeren,
  • Güvenli kodların yer aldığı,
  • Kurumsal Hosting (barındırma) hizmeti veren,
  • Kurumsallığı ve markayı öne çıkaracak tasarımlar gibi başarıyı getirecek olan adımları Adtorium.com olarak sunmaktayız.

İPUCU

Ziyaretçileri düşünmeyen ve geç açılan sitelerin tasarlanması ve hala daha bulunuyor olması itibar kaybına yol açabilir. Kullanıcı Deneyimi (UX/UI) arama motorları (Google vs.) en önemli endişelerinden bir tanesidir. Artık mobil çağa geçmiyoruz bizzat onu yaşıyoruz. Mobil sürüme uygun olan siteler de bunun ilk parçalarından birisidir.

Kullanıcılar sitenize geldiğinde birkaç dakika içerisinde istedikleri ve aradıkları bilgiye ulaşabilmelerini de kurumsal web sitesi tasarımı hizmetimizle gerçekleştiriyoruz. Yapılacak olan siteler tüm bu standartları yerine getirdiği için Google gözünde de daha iyi konumlara gelecek Kurumsal SEO desteğini de kullanarak daha sıralamalar site sahipleri elde edebileceklerdir.

Samsun'da web site tasarımı alanında hizmet veren ajansımız Türkiye genelinde çeşitli projelerde yer almıştır. Profesyonel ekibe sahip olan firmamızın referanslarını inceleyebilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

BU YAZIYI PUANLA

(3 Oy . Ortalama Puan : 4,6666666666667 )
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

7f6f13 Captca Değiştir