Neler Yapmaktayız?

Neler Yapmaktayız?

Projelerinizi en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyoruz ve bu bağlamda da yeni stratejiler ile dijital pazarlamada daha iyi durumda olmanız için çalışıyoruz.

İçindekiler

Performans Değerlendirmesi

Performans değerlendirmesiyle bütün işleyişin nasıl gidileceği noktasındaki tüm detayları tek tek ele alıyoruz. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında sitenin sıralamasını sürekli kontrol ederek organik trafikle ilgili gelişimleri takip ediyoruz. Çalışma başladıktan sonra web sitesinin performansının değerlendirilmesini de yine bu bağlamda gerçekleştiriyoruz.

İstatistiksel olarak siteye giren kullanıcıların nasıl bir demografik yapıya sahip olduklarını datalar halinde kaydederek, hemen çıkma ve yeni ziyaretçilerin yüzdelik oranlarını toparlıyoruz. Çok ciddi iniş ve çıkışlarda hemen müdahale ederek sorunun kaynağına iniyoruz. SEO danışmanlığı ile hangi sayfaların, hangi anahtar kelime ya da anahtar kelime grupları ile oluşturulan özel landing page gibi sayfaların performansını özel stratejilerimizle takip altında tutuyoruz. Trendlere uygun olarak içerik planlamaları da site performansını arttırabilmek adına uygulanabileceğini sizlerle paylaşıyoruz.

Projelendirme

Projelendirme aşamasında sitenin performans değerlendirmesinden ortaya çıkan bulgularla beraber proje için adımlar atılır. Web sitesinin PHP dilinde kodlanması, özel HTML 5 standartlarına uygun site yapısıyla beraber SEO bakımından gerekli alt yapılar projeye dâhil edilmektedir. İçerik ekibimizle de içerik pazarlamasına yönelik takvim çıkartılmakta ve SEO ile beraber uygun trendleri, daha kaliteli site oluşturmak adına detaylandırılmalar projelendirme kısmında yaptıklarımız arasındadır.

Proje Uygulaması

Projenin uygulamaya konuluş sürecinde projelendirme aşamasındaki son karar verildikten sonra proje artık herkese açık hale getirilir ve daha iyi konumlara gelebilmesi adına projenin işleyiş takvimine uygun olarak planlamalar devam ettirilir. Oluşabilecek sorunları daha önceden tespit edip, olası trafik kaynaklarıyla gelişen ve değişen dijital pazarlama teknikleri projeye uygulanır.

Başarı, Analiz ve Raporlama

Yapılan tüm bu stratejiler ışığında elde edilen başarılar ve yükseliş detaylıca rapor edilir. Analizde farklı verilerden yararlanmasıyla da pazarlama yönünde rakiplerden bir adım önde olacak tarzda ufak eklemeler yapılarak daha farklı alanlarda da yararlanılması sağlanır. Tüm değişimler yine istatistikçilerimizin de yer aldığı raporlama aşamasıyla tarafınıza sunularak süreç devam ettirilir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

BU YAZIYI PUANLA

(1 Oy . Ortalama Puan : 1 )
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

733fe9 Captca Değiştir