Gmail Hesabı Nasıl Alınır?

Gmail Hesabı Nasıl Alınır?

Gmail şuanda dünyada en yaygın kullanılan mail sistemidir. Bu sistemin en belirgin özelliklerinden birisi ise hesabın saklama alanının çok yüksek olmasıdır. Böylelikle gelen mailleri sürekli olarak silmeniz gerekmez.

Öncelikle Gmail ana sayfasına gitmeniz gerekmektedir.

Karşınıza çıkan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan hesap oluşturun sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza özel bilgilerinizi girmeniz gereken bir bölüm çıkacaktır. Bu bölgeyi eksiksiz bir şekilde doldurun. Burada unutulmaması gereken şey bilgilerinizin tamamen doğru olması gerektiğidir. Bilgilerinizi eksik ya da yanlış girerseniz ilerleyen dönemlerde şifrenizi kaybettiğinizde veya hesabınızın çalınması durumunda ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

gmail oluşturmak çok kolay gerçekleşebiliyor.


Bilgilerinizi eksiksiz doldurup ilerlediğinizde karşınıza Google'ın gizlilik sözleşmesi çıkacaktır. Bu adımda yapmanız gereken tek şey sayfanın en altına inip "Kabul Ediyorum" butonuna tıklamaktır. Hesap doğrulaması için cep telefonunuza gelen kodu ekranınıza gelen hesabı doğrula bölümüne yazıp tamamladığınızda Gmail hesabınız aktif olacaktır. 

Gmail açmak için kullandığınız şifreniz ve belirlediğiniz mail adresi ile artık tüm Google ürünlerine giriş yapabilirsiniz!

BU SAYFAYI PAYLAŞ

BU YAZIYI PUANLA

(1 Oy . Ortalama Puan : 1 )
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

e41404 Captca Değiştir