AdWords Express Cevapsız Çağrıları Size Gösterecek

AdWords Express Cevapsız Çağrıları Size Gösterecek

AdWords Express, arama ağı reklamlarındaki çağrılara ilişkin bildirimleri başlatmaktadır.

Geçen sene bu platformda hedef izlemeyi başlattıktan sonra küçük işletmeler için tasarlanmış basitleştirilmiş reklam platformu olan AdWords Express, işletmeye yapılan aramalarda destek ekliyor. Şimdi bir arama ağı reklamı aracılığıyla gelen bir çağrı sonlandığında, reklam veren telefonla arananın alaka düzeyiyle ilgili geri bildirim alabilecek. Geri bildirim istemi, “evet”, ”hayır” veya “emin değil” şeklinde cevaplanabilecek basit bir soru gibi görünüyor.

Artık AdWords Express sayesinde cevapsız çağrıları görebileceksiniz.

Geri bildirim, zamanla daha kaliteli aramaları sağlayacak hedeflemeyi iyileştirme amacıyla Google’a gönderilecek. Diğer yeni teklif, aynı anda birden fazla şey yapan ve potansiyel müşterilerden eksik çağrıları alan küçük işletme sahipleri için bir çözüm sunmaktadır. Yeni güncellemeyle beraber AdWords Express uygulamasından reklam verene bir çağrının kaçırıldığını bildiren bir bildirim açılıyor. İşletme sahibi, arayan ile tekrar iletişime geçmek için “Geri Arama” yı basitçe ulaşabilecek.

Bu özellikleri kullanmak için AdWords Express uygulamasına giderek Ayarlarda, “Hesap Güncellemeleri” ni seçerek etkinleştirilebilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

BU YAZIYI PUANLA

(1 Oy . Ortalama Puan : 5 )
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

d0d58c Captca Değiştir