Adtorium TÜYAP Fuarında

Adtorium TÜYAP Fuarında

Adtorium olarak sektördeki gelişimleri yakından takip ediyor, dijital pazarlamanın yükseliş trendini her yönüyle anlatıyor ve çalışmalarımızı buna göre sürdürmekteyiz. Bu bağlamda Samsun’da düzenlenecek olan Gıda fuarını ekibimiz ile katılmaya karar verdik.

23 Kasım günü başlayacak TÜYAP Gıda Fuarında yiyecek, içecek ürünlerinin yanı sıra gıda işletme teknolojileri gibi konuların yer alacağı fuarda Adtorium Ajans olarak internet ile gıda teknolojisinin bir arada gitmesinin ne denli önemli olduğu anlatmaya çalışacağız. İşletmelerin web sitelerini de ücretsiz olarak TÜYAP gıda fuarına özel olarak test edip sonuçları belirteceğiz. Samsun’dan tüm Türkiye ve dünyaya açılan birçok işletme fuarda yer alırken, bizler de fiziki olarak büyümenin web ile buluşmasından ortaya çıkan sonuçları ele alacağız.

E-ticaretteki Artış

TÜSİAD tarafından Nisan 2017’de açıklanan verilere göre Türkiye’de 46 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Klasik perakendecilerin online ortamlara geçişi ile birlikte ticari büyümelerinde ciddi artışlar meydana gelmiştir.  2013 ila 2016 yılları arasında ise E-ticaret hacmi %34’den daha fazla büyümüş durumda.

TÜYAP 2. Gıda Fuarı 23 Kasım Perşembe günü başlarken 26 Kasım Pazar günü ise son bulacak. Tüm misafirleri ve Samsunluları standımıza bekleriz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

BU YAZIYI PUANLA

(0 Oy . Ortalama Puan : 0 )
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

deedfe Captca Değiştir