0 850 425 24 24
info@adtorium.com

Adtorium Ajans Hakkında

Etkileyici tasarımlarda imzamızın olması sizi ve hedef kitleyi mutlu ettiği kadar bizi de mutlu ediyor. Sizlerle birlikte her gün bir adım daha ileri gitmek için üretmeye devam ediyoruz. En ince detaylarıyla düşünülmüş tasarımların etkili ve çarpıcı sonuçlar yaratacağını biliyoruz. Tasarımlarımızı yaparken evrensel algılardan yola çıkıyoruz

VİZYONUMUZ

Adtorium Kreatif Ajans için yenilenen yapısıyla gelişen teknolojilere ayak uydurmak çok önemlidir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi ve en mükemmel projeleri tamamlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeylerde tutmaktayız.

MİSYONUMUZ

Yer aldığımız tüm projelerde kalite ve başarı en önemli hedefimizdir. Adtorium ahlakı ile çalışanlarımız aldıkları bu sorumluluklarla alınan tüm projelerde beklentileri karşılamk için uğraşmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ajansımız en iyiler arasında olmak için çalışmalarını dinamik kadrosuyla devam ettirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İleri teknolojiler ile danışmanlık çözümlerine dayalı olarak ulusal Pazar sektöründe rekabet eden hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak, bu doğrultuda Kalite Yönetim Sistemimizi devamlı geliştirerek müşteri memnuniyeti sağlamak.
WEB TASARIM99%
GRAFİK TASARIM99%
SEO - SEM99%
Prodüksiyon99%
Sosyal Medya Danışmanlığı99%

Ekibimiz

Okan DURAN
Okan DURAN
Senior PHP Developer

Senior PHP Developer

Samet ÖZSÜLEYMAN
Samet ÖZSÜLEYMAN
SEO Expert

Google'da arama yapıyor ve ilk sırada bir site çıkıyor ya heh işte ben o sitenin orada çıkması için çalışan birisiyim :)

Mustafa SARICA
Mustafa SARICA
Front-End Web Developer

Front-End Web Developer