Adtorium Ajans Hakkında


Etkileyici tasarımlarda imzamızın olması sizi ve hedef kitleyi mutlu ettiği kadar bizi de mutlu ediyor. Sizlerle birlikte her gün bir adım daha ileri gitmek için üretmeye devam ediyoruz. En ince detaylarıyla düşünülmüş tasarımların etkili ve çarpıcı sonuçlar yaratacağını biliyoruz. Tasarımlarımızı yaparken evrensel algılardan yola çıkıyoruz.


VİZYONUMUZ

Adtorium Kreatif Ajans için yenilenen yapısıyla gelişen teknolojilere ayak uydurmak çok önemlidir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi ve en mükemmel projeleri tamamlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeylerde tutmaktayız.

MİSYONUMUZ

Yer aldığımız tüm projelerde kalite ve başarı en önemli hedefimizdir. Adtorium ahlakı ile çalışanlarımız aldıkları bu sorumluluklarla alınan tüm projelerde beklentileri karşılamk için uğraşmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ajansımız en iyiler arasında olmak için çalışmalarını dinamik kadrosuyla devam ettirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İleri teknolojiler ile danışmanlık çözümlerine dayalı olarak ulusal Pazar sektöründe rekabet eden hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak, bu doğrultuda Kalite Yönetim Sistemimizi devamlı geliştirerek müşteri memnuniyeti sağlamak.

EKİBİMİZ


Kübra ESEN
Kübra ESEN
Public Relations Director
Okan DURAN
Okan DURAN
Dünyayı düzeltmeye çalışıyorum ama kaynak kodlarını bulamıyorum.
Mehmet TAMCI
Mehmet TAMCI
Front-End Dev.
Hilal Sönmez
Hilal Sönmez
Seda TAVUS
Seda TAVUS
Tuğçe AKDEMİR
Tuğçe AKDEMİR
Yunus Ünlü
Yunus Ünlü
Kerem BEYAZIT
Kerem BEYAZIT
{{sub_text}}